Aktualność

Archiwum

Zapraszamy do biegu MAMY

25-03-2017

Zapraszamy wszystkie Mamy na 15. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run.

W tym roku organizatorzy biegu na 10 kilometrów - najpopularniejszej imprezy sportowej w województwie łódzkim, przygotowali specjalną kategorię dla Mam. Sponsor tytularny – Rossmann, dołączy do pakietu głównego prezent — niespodziankę dla wszystkich uczestniczek, które zapiszą się do „matczynej" kategorii. – Każda z biegających Mam otrzyma od Rossmanna specjalną koszulkę przygotowaną przez firmę ENDO. W pakiecie znajdą się także inne kosmetyczne niespodzianki, również dla pociech – mówi Tomasz Cieślak z firmy Rossmann.

Każda edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run przypada w okolicach Dnia Matki, zatem taka kategoria w klasyfikacji jest jak najbardziej zasadna. Sponsor tytularny nagrodzi również dziesięć najszybszych Mam kartami podarunkowymi do wykorzystania w drogeriach Rossmann w całej Polsce. W marcu swój akces w tej kategorii zgłosiło już 100 uczestniczek. Zapisy nadal trwają na www.biegpiotrkowska.pl Liczba pakietów specjalnych dla Mam jest ograniczona, ale wszystkie osoby zapisane w tej kategorii do 9 kwietnia, otrzymają upominki.

Dla wszystkich kobiet startujących w biegu oraz tych, które przyjdą pokibicować będzie dostępna od południa bezpłatna Strefa Urody Rossmanna. Panie dowiedzą się w niej jak dbać o urodę. Równie mile widziani w naszej Strefie są Panowie, w końcu Rossmann dba o każdego.

Archiwum


Robert Blesiński
Prezes Stowarzyszenia Akademia Sport i Zdrowie

tel. 509 719 001

Zadaj pytanie

Sponsor tytularny