Aktualność

Archiwum

Do biegu już tylko 4 tygodnie

30-04-2017
Już blisko 4000 osób zgłosiło się do udziału w tegorocznym, 15. Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Do imprezy pozostał miesiąc. Na liście startowej widnieją nazwiska z miast praktycznie całej Polski od Szczecina po Przemyśl , oraz coraz większa liczba zawodników z zagranicy.

Zapisy drogą internetową potrwają do 22 maja. Później, o ile limit 5 tys. nie zostanie wyczerpany, będzie można jeszcze zapisać się w biurze zawodów, które usytuowane zostanie w Hotelu Andel`s.

Równolegle trwa odliczanie do Mini Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run – czyli imprezy dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych. Chęć wzięcia udziału w zawodach, które zaplanowane są na 21 maja, wyraziło już blisko 750 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Ta impreza będzie się odbywać w całości na ulicy Piotrkowskiej a start i meta usytuowane będą przy Pasażu Schillera.

27 maja -przed biegiem głównym-w samo południe rozpocznie się piknik na Starym Rynku. Na scenie pojawi się m.in. Jacek Mejer Mezo, który po przebiegnięciu dystansu 10 km. wcieli się także w rolę konferansjera. Wiele atrakcji czekać będzie nie tylko na biegaczy, ale na kibiców. W Parku Staromiejskim powstanie m.in. strefa Crossfit. O rozgrzewkę zadbają instruktorzy z Vera Sport. Na scenie odbywać się będą konkursy, które zorganizują sponsorzy, m.in. Immergas, Dafi, Loreal oraz hurtownie Asco czy Brubeck.

W środę, ruszyły wspólne przygotowania do 15.Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Zajęcia treningowe jak zawsze są bezpłatne i będą prowadzone w trzech grupach zaawansowania pod opieką doświadczonych trenerów. Dla wszystkich zawodników, którzy będą uczestniczyć w zajęciach, tak jak co roku przygotowaliśmy koszulki Rossmann Team. Zajęcia będą odbywać się w środy - zbiórka 18.30 na parkingu przy kasach ZOO w parku ZDROWIE oraz w niedziele-zbiórka 9.30 w Centrum Obsługi Szlaku Konnego i Informacji Turystycznej-ulica Wycieczkowa 86-Las Łagiewnicki.

Drogerie Rossmann przygotowują niespodziankę dla MAM

W tym roku organizatorzy biegu na 10 kilometrów - najpopularniejszej imprezy sportowej w województwie łódzkim, przygotowali specjalną kategorię dla Mam. Sponsor tytularny – Rossmann, dołączy do pakietu głównego prezent — niespodziankę dla wszystkich uczestniczek, które zapiszą się do „matczynej" kategorii. – Każda z biegających Mam otrzyma od Rossmanna specjalną koszulkę przygotowaną przez firmę ENDO. W pakiecie znajdą się także inne kosmetyczne niespodzianki, również dla pociech – mówi Tomasz Cieślak z firmy Rossmann.

Każda edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run przypada w okolicach Dnia Matki, zatem taka kategoria w klasyfikacji jest jak najbardziej zasadna. Sponsor tytularny nagrodzi również dziesięć najszybszych Mam kartami podarunkowymi do wykorzystania w drogeriach Rossmann w całej Polsce.
Dla wszystkich kobiet startujących w biegu oraz tych, które przyjdą pokibicować będzie dostępna od południa bezpłatna Strefa Urody Rossmanna. Panie dowiedzą się w niej jak dbać o urodę. Równie mile widziani w naszej Strefie są Panowie, w końcu Rossmann dba o każdego. To nie koniec niespodzianek.

SAGE FOUNDATION wesprze Fundację Gajusz
Osoby, które podczas zapisów wybiorą kategorię SAGE FOUNDATION, mogą liczyć na prezent od firmy Sage w postaci dodatkowego specjalnego pakietu. Przewidziane są też nagrody za najlepsze wyniki w tej kategorii. Mało tego, za każdą osobę, która pobiegnie pod szyldem Sage Foundation, polski oddział Sage przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Gajusz, a Sage Foundation podwoi tę kwotę! Uwaga: kategoria SAGE FOUNDATION objęta jest limitem 500 osób.
Sage Foundation została założona, aby skonsolidować wszystkie wspaniałe akcje dobroczynne, które już teraz realizuje na całym świecie, a także aby sformalizować podejście do filantropii korporacyjnej.
SAGE FOUNDATION, która jest sponsorem wiodącym 15. Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run, przekazuje 2% czasu pracowników, 2% wolnych przepływów pieniężnych oraz 2 ofiarowane licencje uprawnionym, zarejestrowanym instytucjom charytatywnym, przedsiębiorstwom społecznym i organizacjom non-profit.

Klinika Enel – Sport wspierać będzie uczestników 15. Biegu Ulicą Piotrowską Rossmann Run.
ENEL-SPORT to nowa jakość leczenia i rehabilitacji w naszym kraju, od niedawna dostępna również dla mieszkańców Łodzi! Doskonale wyposażona klinika zlokalizowana w Manufakturze ma ponad 300 m2 powierzchni i powstała z myślą o wszystkich pacjentach, którzy borykają się ze schorzeniami ortopedycznymi. Z pewnością skorzystają na tym również zawodnicy mierzący się z jubileuszową edycją Biegu Piotrkowską Rossmann Run. ENEL-SPORT nie tylko został jednym ze sponsorów imprezy, ale i obejmie jej uczestników kompleksową opieką medyczną. Już 27 maja w wyjątkowej Strefie Medycznej Regeneracji ENEL-SPORT zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych masaży i porad specjalistów.
Dodajmy, że specjalną strefę komfortu dla biegaczy szykuje inny sponsor - firma Immergas.
Archiwum


Robert Blesiński
Prezes Stowarzyszenia Akademia Sport i Zdrowie

tel. 509 719 001

Zadaj pytanie

Sponsor tytularny