Aktualności

Medal Mini Bieg

Medal Mini Bieg

Każdy użytkownik otrzyma pamiątkowy medal

HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno dołącza do grona Partnerów

HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno dołącza do grona Partnerów

HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno dołącza do grona Partnerów 20. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run i jednocześnie przekazuje vouchery na nagrody w wysokości 20 000 zł!!!

Vouchery o wartości 5000 zł otrzymają osoby, które przybiegną na metę kolejno na miejscach: 20 i 600.

Uczestnicy, którzy uplasują się na miejscach: 30, 200, 2000, 3000 i 4000, nagrodzone zostaną voucherami o wartości 2000 zł.

Komfortowy wypoczynek w Hotelu Havet Resort & Spa zapewniają wygodne i przestronne pokoje ulokowane na sześciu piętrach. Wśród nich dostępne są opcje z Jacuzzi na tarasie i widokiem na morze, większe pokoje rodzinne oraz duże Apartamenty z dwoma sypialniami i salonem. Wszystkie pokoje hotelowe posiadają balkony i oferują piękne widoki na otaczającą przyrodę.

Medale 2023

Medale 2023

Tak prezentuje się tegoroczny medal dla uczestników 20. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Nawiązuje on swoim wyglądem do jubileuszu naszej imprezy.

Koszulki

Koszulki

Podczas dzisiejszego briefingu prasowego zaprezentowaliśmy KOSZULKI, które trafią do pakietów startowych.

Dziękujemy serdecznie restauracji Farina Bianco, mieszczącej się przy al. Piłsudskiego 14 w Łodzi za przygotowanie spotkania z dziennikarzami.

Zapisy startują 30 stycznia!

Zapisy startują 30 stycznia!

Drodzy zawodnicy. Już 30 stycznia ruszamy z zapisami do jubileuszowej 20 edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Ten rok jest wyjątkowy, bo nasze miasto obchodzi 600 lecie istnienia a Drogerie Rossmann obchodzą 30 rocznicę działalności w Polsce. Przez dwa dni 30 i 31 stycznia promocyjna opłata startowa w wysokości 70 zł. W ramach wpisowego dostaniecie w pakiecie bardzo dobrej jakości jubileuszową koszulkę. Zapraszamy!!!

2.jpg
Poprzednie lata
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
2.jpg
Sponsor tytularny
Sponsor główny
honorowy patronat
organizator
partner techniczny
współorganizatorzy
partnerzy medialni
partnerzy