Aktualności

 • Bieg Ulicą Piotrkowską z drogeriami Rossmann przez kolejne 3 lata

  Bieg Ulicą Piotrkowską z drogeriami Rossmann przez kolejne 3 lata

  15 stycznia ruszają zapisy do 18. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Tytularny sponsor imprezy – drogerie Rossmann przedłużają umowę z organizatorami o kolejne trzy lata.

  Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, to jedna z najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce. Pod względem frekwencji w klasyfikacji biegów ulicznych na dystansie 10 km. jest już na szóstym miejscu w kraju.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • 15 stycznia – ruszamy z zapisami

  15 stycznia – ruszamy z zapisami

  Już w przyszłym tygodniu ruszymy z zapisami do 18. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Wpisowe przez pierwsze dwa dnia zapisów, wynosić będzie zaledwie 40 zł. Później cena wzrośnie do 50 zł. Podobnie jak w ub. roku limit uczestników ustalony został na poziomie sześciu tysięcy uczestników. Zapisy prowadzić będzie firma Datasport. Organizatorzy informują, że trasa biegu nie zostanie zmieniona, a biuro zawodów będzie mieściło się w CH Sukcesja. 

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Znamy datę najbliższej edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  Znamy datę najbliższej edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  Tym razem Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run odbędzie się w połowie maja, dokładnie 16 dnia tego miesiąca. Nie zmieni się za to godzina startu. Zawodnicy wyruszą na 10-kilometrową trasę punktualnie o godz. 19:00.

  Z kolei Mini Bieg, czyli impreza dla najmłodszych amatorów biegania, tym razem zaplanowana została tydzień po bieg głównym. I tak, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, spotkają się na popularnej Pietrynie w dniu 23 maja. Zapisy na te zawody ruszą na początku marca.

  Zapraszamy.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Poprzednie lata
Play
Play
Play
Play
Slider
Sponsor tytularny
organizatorzy
współorganizatorzy
partnerzy
Slider