Aktualności

Wspaniałe nagrody nie tylko dla najlepszych!

Wspaniałe nagrody nie tylko dla najlepszych!

Od wielu lat nagradzamy nie tylko zawodników ze ścisłej czołówki.
Tym razem mamy atrakcyjne nagrody dla zawodników, którzy uplasują się na 100. i 1000. miejscu (decyduje wydruk z pierwszego pomiaru czasu).

Przygotowaliśmy dwa vouchery o wartości 5000 zł każdy na zakup wycieczki w Konsorcjum.pl Trade & Travel Company!

Ale to nie koniec dobrych informacji. Dodatkowo na osoby, które uplasują się na mecie na miejscach 2000 i 3000 czekają 2-osobowe weekendowe pobyty w Hotelu Śnieżnik. W kolejnych postach będziemy informować o kolejnych nagrodach od naszych Partnerów i Sponsorów.

Mapa biegu 2022

Mapa biegu 2022

Najwyższa pora na prezentację trasy. Jak wcześniej informowaliśmy, linia startu będzie znajdowała się przy ulicy Piotrkowskiej w okolicach Ogrody Geyera.

Mamy nadzieję, że podczas 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run padnie wiele rekordów życiowych.

Koszulki

Koszulki

Tak prezentuje się koszulka dla uczestników 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Mamy nadzieję, że przypadną Was do gustu i wielu zawodników założy ją, by pokonać trasę 10. kilometrów 28 maja w Łodzi.

 Koszulkę otrzymają wszyscy uczestnicy imprezy.

Oferta noclegowa

Oferta noclegowa

Dwa miesiące pozostały do 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Jeśli zamierzacie wziąć udział w imprezie, to zachęcamy Was do przyjazdu już w piątek. Wspólnie z łódzkim hotelarzami przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę noclegową.

(hasło: Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run).

Weekend 27-29 maja w Łodzi zapowiada się fantastycznie. Po rywalizacji sportowej, w niedzielę odbędzie się koncert Jamesa Blunta.

Zapraszamy

Startujemy z ulicy Piotrkowskiej

Startujemy z ulicy Piotrkowskiej

W ostatnich latach miejsce startu zlokalizowane było przede wszystkim w okolicach Starego Runku, przy ulicy Nowomiejskiej. Podczas remontu ulicy Piotrkowskiej startowaliście z ulicy Zachodniej, a finiszowaliście w Rynku Manufaktury. 

W 2019 roku miejsce startu wyznaczone było w alejach Politechniki. 2022 rok będzie szczególny, bo po wielu latach wracamy na Pietrynę.

Biegowe miasteczko zlokalizowane będzie w Ogrodach Geyera,a linie startu i mety znajdować się będą na ulicy Piotrkowskiej. 

Dokładny przebieg 10-kilometrowej trasy opublikujemy już niebawem.  

Działania charytatywne

Działania charytatywne

W poniedziałek 24 stycznia 2022 ruszamy z zapisami do kolejnej już 19. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Jak zawsze, oprócz rywalizacji sportowej zachęcamy Was do działań charytatywnych.

Tym razem zapraszamy do wsparcia wybranej przez siebie, a zaproponowanej przez nas Fundacji lub Stowarzyszenia. Od piątku, codziennie będziemy przedstawiać podmioty, na które będziecie mogli podczas zapisów oddać cegiełkę/wpłatę czyli wesprzeć ich działalność statutową. Cała zebrana kwota zostanie przelana na konto wybranej przez Was Fundacji. Obdarowane Fundacje czy Stowarzyszenia w podziękowaniu, będą dopingować Was na trasie Biegu. Na pewno będzie to miłe spotkanie dla obydwóch stron. Zawodnicy, którzy zdecydują się wpłacić cegiełkę dostaną numery startowe odpowiadające kolorowi obdarowanej Fundacji. Łatwo więc będzie można rozpoznać się na wzajem na trasie.

Zapraszamy do zapisów i wsparcia wybranych Fundacji. Wierzymy, że na trasie Biegu będzie KOLOROWO!!!

2.jpg
Poprzednie lata
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
OdtwórzPlay
2.jpg
Sponsor tytularny
Sponsor wiodący
honorowy patronat
organizator
partner techniczny
współorganizatorzy
partnerzy medialni
partnerzy
Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie