Aktualności

 • Komunikat

  Komunikat

  Drodzy Biegacze,

  w związku z panującą pandemią, zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć 18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run na 18 września 2021 roku.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Nowy sponsor główny

  Nowy sponsor główny

  Marka s.Oliver z rodziny firmy Mäurer & Wirtz została sponsorem głównym Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w edycji 2020. Oprócz wsparcia finansowego dla organizacji imprezy, uczestnicy biegu głównego otrzymają upominek w swoim pakiecie startowym.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Bieg Ulicą Piotrkowską z drogeriami Rossmann przez kolejne 3 lata

  Bieg Ulicą Piotrkowską z drogeriami Rossmann przez kolejne 3 lata

  15 stycznia ruszają zapisy do 18. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Tytularny sponsor imprezy – drogerie Rossmann przedłużają umowę z organizatorami o kolejne trzy lata.

  Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, to jedna z najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce. Pod względem frekwencji w klasyfikacji biegów ulicznych na dystansie 10 km. jest już na szóstym miejscu w kraju.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • 15 stycznia – ruszamy z zapisami

  15 stycznia – ruszamy z zapisami

  Już w przyszłym tygodniu ruszymy z zapisami do 18. edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Wpisowe przez pierwsze dwa dnia zapisów, wynosić będzie zaledwie 40 zł. Później cena wzrośnie do 50 zł. Podobnie jak w ub. roku limit uczestników ustalony został na poziomie sześciu tysięcy uczestników. Zapisy prowadzić będzie firma Datasport. Organizatorzy informują, że trasa biegu nie zostanie zmieniona, a biuro zawodów będzie mieściło się w CH Sukcesja. 

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Znamy datę najbliższej edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  Znamy datę najbliższej edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  Tym razem Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run odbędzie się w połowie maja, dokładnie 16 dnia tego miesiąca. Nie zmieni się za to godzina startu. Zawodnicy wyruszą na 10-kilometrową trasę punktualnie o godz. 19:00.

  Z kolei Mini Bieg, czyli impreza dla najmłodszych amatorów biegania, tym razem zaplanowana została tydzień po bieg głównym. I tak, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, spotkają się na popularnej Pietrynie w dniu 24 maja. Zapisy na te zawody ruszą na początku marca.

  Zapraszamy.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Poprzednie lata
Play
Play
Play
Play
Slider
Sponsor tytularny
Sponsor główny
organizatorzy
partner techniczny
współorganizatorzy
partnerzy
Slider