Marka s.Oliver z rodziny firmy Mäurer & Wirtz została sponsorem głównym Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w edycji 2020. Oprócz wsparcia finansowego dla organizacji imprezy, uczestnicy biegu głównego otrzymają upominek w swoim pakiecie startowym.

Logo s. Oliver będzie widoczne nie tylko na materiałach reklamowych, lecz również na oficjalnej koszulce technicznej, która zostanie zaprezentowana za kilka tygodni.

Mäurer & Wirtz to niemiecki producent kosmetyków i perfum zarządzany przez piątą generację właścicieli oraz jeden z wiodących domów perfumeryjnych oferujący najwyższej jakości perfumy i produkty do pielęgnacji ciała w Europie. Oprócz własnych marek, takich jak Tabac i 4711, firma produkuje licencjonowane marki, takie jak s.Oliver, Baldessarini, Betty Barclay i Otto Kern. Mäurer & Wirtz działa na ponad 100 rynkach na całym świecie, koncentrując się na Niemczech, krajach Beneluksu, Austrii, Szwajcarii, Europie Wschodniej i Rosji. Od 2018 r. Wybrane marki są również dostępne na polskim rynku.